logo

Category

Serigrafi

Ürün Üzerine Baskı

Hertürlü ürün ve yüzey üzerine baskı imkanı sunulmaktadır. Serigrafi baskı tekniği kullanılarak bir çok ürün ve meteryal üzerine istenilen renklerde kalıcı baskılar yapmak mümkündür. PVC PP Mantar Pano Kumaş Ahşap Cam Pleksi Askı Metal Aluminyum Kauçuk Ambalaj vb.
Okumaya Devam Et

PVC Plastik Amerikan Servis

PVC Amerikan Servis Baskı Restoran ve Cafe lerin yoğun olarak tercih ettiği, plastik (pvc) olması sebebi ile uzun ömürlü, pratik ve temizlemesi kolay bir üründür.
Okumaya Devam Et

Tampon Baskı

Tampon Baskı Tanıtım, promosyon ve reklam amaçlı ürünler üzerine tampon baskı tekniği ile markalama yapmak mümkündür. Yoğun olarak kullanılan malzemeler kalem, çakmak, fotoğraf çerçeveleri, saat, ajanda, usb bellek, anahtarlık, pos cihazı vb.
Okumaya Devam Et

Aluminyum Metal Etiket

Aluminyum Metal Etiketler   Kullanım alanları geniş bir uygulamadır, genelde ürünlerin tanıtımı, seri numaralama ve teknik bilgilerini içerir. Farklı ebat, boyut ve kalınlıkta serigrafi baskı tekniği ile dış etkenlere dayanıklı boyalar kullanılmaktadır.
Okumaya Devam Et

Leksan Etiket

Leksan (Membran) Panel Etiketi Özellikle elektronik sanayinde ve endüstriyel şartlara dayanıklı ortamlarda uygulanmaktadır. Şeffaf malzeme üzerine ters yüzeyden serigrafi baskı tekniğide kullanılarak uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.
Okumaya Devam Et
WhatsApp iletişim!