logo

Tag

baskı

Şeffaf Sticker

Şeffaf Sticker Baskılı Çıkartma Etiketler Özellikle dış mekanlarda ve ürün üzeri uygulamalarda tercih edilmektedir. Şeffaf etiket özellikli olup, serigrafi ve u.v. ofset baskı tekniği kullanılarak güneşe, yağmura ve dış etkenlere karşı dayanıklı ve kalıcılık sağlamaktadır. Şeffaf (Sticker) PVC özelliği sayesinde çift taraflı baskı tekniği uygulanarak cam yüzeylerde içten ve dıştan sunum yapılabilmektedir.
Okumaya Devam Et

Wobbler

Wobbler Reklam Wobbler ile firmanızın yada markanızın tanıtımını etkiliyici bir şekilde vurgulayarak ön plana çıkartmaktadır, wobbler lar bir çok yerde; reyon, raf, ürün üzerine asetat yardımı ile yapıştırarak etkiliyici bir tanıtım imkanı sunmaktadır. Genellikle Opak PVC üzerine tercih edilmektedir ve aynı zamanda Şeffaf PVC ile farklı grafikler elde edilmektedir.
Okumaya Devam Et

Soğuk Tutkallı Ambalaj

Soğuk Tutkallı Ambalaj (Soğuk Yapıştırma) Yoğun olarak ürün ambalajlamada (vakumlu blister yardımı ile) tercih edilen bir üründür, el ile kolay ve pratik bir şekilde ürün ambalajlamada kullanılır. Ürün katlandığında birbirine temas eden tutkallı yüzeyler birbirine yapışır.      
Okumaya Devam Et

Ürün Üzerine Baskı

Hertürlü ürün ve yüzey üzerine baskı imkanı sunulmaktadır. Serigrafi baskı tekniği kullanılarak bir çok ürün ve meteryal üzerine istenilen renklerde kalıcı baskılar yapmak mümkündür. PVC PP Mantar Pano Kumaş Ahşap Cam Pleksi Askı Metal Aluminyum Kauçuk Ambalaj vb.
Okumaya Devam Et

PVC Plastik Amerikan Servis

PVC Amerikan Servis Baskı Restoran ve Cafe lerin yoğun olarak tercih ettiği, plastik (pvc) olması sebebi ile uzun ömürlü, pratik ve temizlemesi kolay bir üründür.
Okumaya Devam Et

Tampon Baskı

Tampon Baskı Tanıtım, promosyon ve reklam amaçlı ürünler üzerine tampon baskı tekniği ile markalama yapmak mümkündür. Yoğun olarak kullanılan malzemeler kalem, çakmak, fotoğraf çerçeveleri, saat, ajanda, usb bellek, anahtarlık, pos cihazı vb.
Okumaya Devam Et

Yardımcı ve Uyarıcı Etiketler

Yardımcı ve Uyarıcı Etiketler Kullanılacağı yere göre seçilen malzemeler üzerine (Şefaf ve Opak PVC) serigrafi baskı tekniği ile dış etkenlere karşı dayanıklılık göstermektedir.
Okumaya Devam Et

Fosforlu Sticker

Fosfor Sticker Genelde uyarıcı ve yardımcı etiketler olarak kullanılmaktadır, gün ışığını depolayarak karanlık ortamlarda 2-3 saat arası (yanma) kendini belli etmesiyle dikkat çeker. Kullanım Alanları; yön levhaları, elektrik panoları, tanıtım araçları, reklam çalışmaları vb.
Okumaya Devam Et

Kartela

Boya Renk Kataloğu   Bir çok alanda boya ve renk seçenekleri sunan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Farklı baskı teknikleri, kağıt, tasarım seçenekleriyle firmanıza özel çalışmalar sunmaktayız.   Kullanım Alanları; Boya Kartelası, Renk Kartelası, Derz Kartelası vb.
Okumaya Devam Et

Kazı Kazan Kartı Baskı

Kazımalı Kart Baskı Kampanya, hediye kuponu, çekiliş kartı, bilet, hediye kartı vb. uygulamalarda kullanılmaktadır. Görünmemesi gereken (şifre, görsel, değişken data) kısma uygulama yapılmaktadır.
Okumaya Devam Et